Projekt Systemowy  „Kształcenie w ramach procesu specjalizacji lekarzy deficytowych specjalności tj. onkologów, kardiologów, lekarzy medycyny pracy” realizowany przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego

Aktualnie znajdujesz się: Strona główna-> Warszawska Jesień Pediatryczna” – III Krajowa Konferencja Szkoleniowa

 

———————————————— o o O o o ————————————————

W dniach 21-22 września 2012 roku uczestniczyliśmy, ze stoiskiem promującym projekt oraz kształcenie specjalizacyjne w zorganizowanej w Krakowie konferencji, pod nazwą „Krakowska Jesień Pediatryczna”, w której uczestniczyło około 900 lekarzy (przede wszystkim lekarze pediatrzy, a także posiadający inne specjalizacje min. specjaliści medycyny rodzinnej czy interniści).

 Wydarzenie to było doskonałą okazją do przekazania informacji o realizowanym projekcie lekarzom, do których  projekt jest adresowany - gdyż lekarze pediatrzy, najliczniej obecni na konferencji, mogą specjalizować się w dwóch dofinansowanych dziedzinach: onkologii i hematologii dziecięcej oraz kardiologii dziecięcej. Podczas Konferencji nasze działania promocyjne koncentrowały się  najbardziej właśnie na tych dziedzinach.

Miło nam było słyszeć, iż większość lekarzy wiedziała już o projekcie z innych źródeł (prasa medyczna, Internet) a także, że już w nim biorą udział.

Nasz udział w konferencji współfinansowany był przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

———————————————— o o O o o ————————————————