Aktualnie znajdujesz się: Strona główna-> Galeria fotograficzna projektu

 

WYDARZENIA W UJĘCIU OBIEKTYWU

.

                                

Top Medical Trends 2012 - 23-25 marca 2012 r. Poznań

Kongres Top Medical Trends zorganizowało już po raz szósty Polskie Towarzystwo Medycyny Rodzinnej, Katedra i Zakład Medycyny Rodzinnej Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz wydawnictwo Termedia. Patronem spotkania był Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz. 

Kongres Top Medical Trends to unikalna szansa, by w jednym miejscu  i krótkim czasie poszerzyć swoją wiedzę o najnowsze odkrycia z innych dziedzin medycyny, zapoznać się podczas wykładów z najczęstszymi problemami pacjentów (m.in. w sesjach kardiologicznej, nadciśnienia tętniczego, diabetologicznej, alergologicznych, pediatryczno-wakcynologicznej czy gastroenterologicznej).

W kongresie uczestniczyło ponad 4 tysiące lekarzy z całej Polski. Wśród zaproszonych gości byli wybitni specjaliści i eksperci ze świata medycyny, konsultanci krajowi i prezesi towarzystw naukowych. To największe w Polsce spotkanie naukowe lekarzy medycyny rodzinnej oraz wielu innych specjalizacji.

Podczas  Kongresu zostały poruszone wszystkie zagadnienia dotyczące postępów  w diagnostyce i terapii w różnych jednostkach chorobowych, prawie wszystkich dyscyplin i specjalności medycznych. Wiodącymi tematami kongresu były problemy kardiologiczne i układu pokarmowego, wczesna diagnostyka w alergologii, leczenie wewnątrzmaciczne wad płodu a także roboty w medycynie.